Hakkımızda

Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, yirmi yıl  önce İstanbul’da kurulmuştur. Kalite,  güven ve müşteri memnuniyeti üzerine hizmet veren firmamız, yıllardır bu doğrultuda ilerlemektedir. Firmamız sektöre adım attığı yıllarda yalnızca belirli bölgelere hizmet sunarken günümüz de bakıldığı zaman İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sunmaya başlamıştır. Firmamız da hizmet sunmakta olan  25 kişilik tecrübeli ve deneyimli eleman kadrosu bulunmaktadır. Her bir personelimiz işinde gerekli eğitimi almış olup yıllardır sektörün içerisinde yer alan son derece tecrübeli elemanlardır. Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti üzerine gerçekleştirmekte olup her hizmetini %100 memnuniyet ile tamamlamak gayesi içerisinde yer almaktadır.

Firmamızın sahip olduğu araç filosu, nakliyat için son derece uygun olarak tasarlanmıştır. Nakliye sırasında en ufak sorun meydana getirmeyecek olan araçlarımız, eşyalarınızı güvenle taşıyacaktır. Uzun yıllardan beri nakliyat sektörünün içerisinde bulunan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, yıllardan edindiği tecrübe ve deneyimleri ile işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin beklentilerinin farkında olan firmamız, hizmetlerini son derece titizlik içerisinde gerçekleştirerek hiç bir sorun meydana getirmeden kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Nakliyat için gerekli izin ve belgelere de sahip olan firmamız, sizlere kurumsal bir hizmet sunacaktır.

Günümüzün mega kenti haline gelen İstanbul halkının taşınma sorunlarına çözüm sağlayan Sarıyer nakliyat, şehiriçi ve şehirler arası olmak üzere ülkemizin dört bir yanına hizmet sunmaktadır. Teknolojiyi  uzun yıllardır yakından takip eden Sarıyer nakliye, işinin her alanında teknolojiden en iyi şekilde yararlanmaktadır. Değerli eşyalarınız firmamız tarafından yüksek güvenlik önlemleri ile taşınarak yeni adresinizde sizlere teslim edilmektedir. Sarıyer evden eve nakliyat firmamızın sunduğu hizmetler arasında depolama, asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, müze, piyano, banka, evden eve, ofis, büro, fabrika ve askılı tekstil taşımacılık hizmetleri bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede nakliye öncesi sağlıklı bir süreç geçmekte olup eşyalarınız eksper uzmanlarımız tarafından incelenerek sizlere net bir fiyat sunuluyor. Fiyatta anlaşma sağlanması halinde eşyalarınız taşınmaya  hazır hale getirilip sözleşme imzalanmaktadır. Firmamızdan aynı gün içerisinde taşınma isteğiniz olması ile birlikte eşyalarınızın taşınmaya hazır hale gelmesinin ardından aynı gün içerisinde taşınabilirsiniz.