Hizmetlerimiz

Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, şehir içi ve şehirler arası hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti üzerine olup  müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. En iyi hizmet anlayışını kendisine prensip haline getiren Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, geçmişten günümüze kadar verdiği bir çok hizmeti daima en iyi hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiştir. Sektöre bir çok kez yön veren Sarıyer evden eve nakliyat, bu başarısını yıllardır sektörün içerisinde yer alıp verdiği hizmetlerin ardından elde ettiği tecrübelerine bağlamaktadır. Sektörde saygın bir kimliğe sahip olan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, yirmi yıllık hizmet geçmişi bulunmaktadır.

Sektörünün en eski firmalarından biri olan Sarıyer evden eve nakliyat firmamız, kalite ve güven ile sizlere hizmet sunacaktır. Firmamızın sunmuş  olduğu hizmetler arasında depolama, sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık, banka, müze, ofis, büro, fabrika, piyano ve askılı tekstil taşımacılığı bulunmaktadır. Hizmetlerimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde geçerli olup aynı zaman da şehirler arası hizmetler de sunmaktayız. Sarıyer nakliyat firmamız, teknoloji uzun yıllardır oldukça yakından takip etmekte olup hizmetlerinde teknolojinin faydalarından maksimum seviye de yararlanmaktadır.

Firmamızın bünyesinde bulundurduğu ekipmanların tamamı son teknoloji olup nakliye hizmetinin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Araçlarımız nakliyat için son derece uygun olarak tasarlanmış olup nakliye esnasında eşyalarınıza en ufak hazır gelmeyecek şekilde taşınma işlemleri gerçekleşecektir. Uzun yıllardır sektörün aralıksız olarak içerisinde yer alan firmamız, son derece profesyonel personellere sahiptir. Personellerimiz son derece tecrübeli olup sizlere kısa süreli, kaliteli ve güvenli bir nakliyat deneyimi yaşatacaktır.

Sarıyer evden eve nakliyat firmamızdan evinizin taşınma talebinde bulunmanız ile birlikte firmamız tarafından sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunulacaktır. Ekspertiz hizmetimiz  sayesinde nakliye işlemleri daha sağlıklı gerçekleşecek olup bu esnada sizlere uygun fiyat verilecektir. Fiyatta anlaşma sağlanması halinde eksperlerimiz tarafından eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Aynı zaman da sizin isteğiniz üzerine aynı gün taşınma işlemlerine de başlanabilmektedir. Firmamızla iletişime geçmek için sitemiz üzerinde yer alan numaraları kullanmanız yeterli olacaktır.